bizuteria-2020.pl

Świecidełka jest to pojęcie bardzo szerokie. Jak można je podzielić? Jak najbardziej poprzez materiał, z którego zostały wyprodukowane i jakie dodatki wstawiono. My natomiast sporządzimy klasyfikację pod kątem rodzaju produktów złotniczych.
Naszyjniki – lubiane od lat, tak samo poprzez płeć piękną oraz panów. Niewielka przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze zamieszczona na szyi to sedno niewieściego wdzięku.
Kolczyki to kolejny typ damskich wyrobów z rodzinny biżuterii. Z reguły tworzy się je ze złota. Wyróżniamy cały szereg typów koczyków, na przykład Wkrętki. To one są najbardziej znane na cały świecie ze wszystkich rodzajów biżuterii.
Sygnety (pierścionki) od wieków przystrajają także damską dłoń. Są takie zwyczajne, ale również, wzory ze zdobieniami. Nie zwykle często przypisuje się im jakąś personifikacje.
Bransolety są to subtelne łańcuszki, które dziewczyny z reguły ubierają na dłoń, choć od pewnego czasu także na nodze, ostatnimi czasy stało się to bardzo „cool and sexy”
Beads – gatunek, jaki wszedł na nasz rynek z pięknych Włoch. Zawieszki nasuwane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletę z zatrzaskiem. Z powodu tego, że są one występują w bardzo dużej kombinacji wzorów praktycznie wszelka kompozycja jest odmienna.
Na świecie znalazła swoje miejsce również wersja mająca swoje korzenie w Stanach zjednoczonych. Gdzie charms są podwieszane do ogniw bransoletki przy użyciu malutkiego karabinka. Przyjęły one nazwę charmsów.
Obrączki – przynależą do rodziny pierścionków. W ostatnim czasie niebagatelnie doznały chodliwości. Wszyscy narzeczeni marzą mieć modele oryginalne ponadto romantyczną sentencją.
Zegarki na rękę – dziś przedstawiana ostatnia grupa z działu biżuterii. Bardzo często noszona również przez mężczyzn. Decydujący jest nie tylko surowiec, ale również mechanizm.
Typów biżuterii pozostaje całkiem sporo. Kiedy już dokonujemy wyboru często lepiej znaleźć niewielką firmę jubilerską. Produkty będą dużo lepszej klasy oraz także delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020