slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe terminy przedstawiające typową kobietę? My znamy: milość, bliscy oraz ubrania. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Czego potrzebują panie? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują obie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Większość lubi kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie przyjmują postawy na zabój zaabsorbowanego „sługi”. Jak bardzo często mawiają z jednej strony pragną tkliwości, stałości w uczuciu, ale z drugiej strony skrycie marzą o tym ażeby obecny facet od czasu do czasu stawiał opór, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Damy wbrew pozorom też lubią zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a co dopiero więź czy uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać wymaganiom pięknych pań? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe lub większe potrzeby, żeby pamiętać które z nich bywają najważniejsze i na nich skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później po prostu wygasa. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna